Sisetööd
Sisehooldus   Välishooldus   Eritööd   Sisetööd   Elektritööd   San.tehnilised tööd   Fassaaditööd   Haljastus ja kiviteed   Asfalteerimistööd   Ohtlike puude langetamine   Kahjurtõrje   Elektritarbe optimeerimine  
- Maalritööd
- Erilahendused puidust
- Tapetseerimine
- Lae- ja seinapaneelide paigaldus
- Krohvimine struktuurkrohviga
- Sisevoodrilaua paigaldus
- Struktuurvärvidega viimistlus
- Põrandate ehitus
- Restaureerimine
- Liistude paigaldus
- Plaatimistööd
- Seinte krohvimine
- Hüdroisolatsiooni paigaldus
- Lammutustööd
- Kipsitööd
- Elektritööd
- Torutööd ja sanitaartehnika paigaldus
- Ripplaed
- Ventilatsioonitööd
- Maalritööd
- Põrandate tasandus ja betoneerimine
- Mööbli paigaldus
- PVC paigaldus
- Vannitubade ehitus võtmeteni ja vannitubade remont

Meie meeskonnal on pikaajaline kogemus viimistlustööde teostamisel. Teeme eramute siseviimistlust, äripindade siseviimistlust, korterite remonti / ehitust võtmed kätte põhimõttel.

Omame töökogemusi väga erinevate materjalide ja lahendustega, mõistame seda, kus peitub vanemat stiili kodude ilu ja kuidas uuele anda kodutunne.Püüame alati leida lahendusi, kuidas säilitada vana ja viia kokku uued tehnoloogiad, et säiliks esteetika, harmoonia ja mugavus.Ootame tööpakkumisi kõikidele siseviimistlustöödele eraklientidelt, ettevõtjatelt kui ka eramute omanikelt ja ühistutelt. Meie hoolime oma klientidest ja töö kvaliteedist, ning julgeme oma kvaliteedile anda 36 kuud garantiid.

 
 
Findmaster.ee 2015
Sisehooldus, Välishooldus, Eritööd, Sisetööd, Elektritööd, San.tehnilised tööd, Fassaaditööd, Haljastus, kiviteed, Asfalttööd, asfalt, Ohtlike puude langetamine, Kahjurtõrje, sipelgad, prussakate, Elektritarbe optimeerimine, kinnisvara, kinnisvarahaldus, haldus, korteriühistu, äriklient, eraklient Kinnisvara haldus, hooldus ja ehitusfirma. Paindlik ja kliendisõbralik.