Fassaaditööd
Sisehooldus   Välishooldus   Eritööd   Sisetööd   Elektritööd   San.tehnilised tööd   Fassaaditööd   Haljastus ja kiviteed   Asfalteerimistööd   Ohtlike puude langetamine   Kahjurtõrje   Elektritarbe optimeerimine  
Kui teil on vaja korterelamu või maja fassaadi soojustamist, renoveerimist, krohvimist või värvimist, olete õiges kohas.

Fassaad on maja nägu, visiitkaart. Lisaks sellele fassaad kaitseb, hoiab sooja ja ilmestab. Seetõttu on oluline, et tellida fassaaditööd kogemustega tegijatelt. Fassaaditööd on meie tegevuseks olnud juba aastaid - usalda kogemust!

Pakume oma klientidele järgmisi fassaadidega seotud töid:

- Fassaadide soojustamine
- Fassaadide renoveerimine
- Fassaadide krohvimine
- Fassaadide värvimine

Milleks soojustada maja?

Energiasääst :
Küttekulud jätkavad kasvutrendi ka tulevikus, seega on mõistlik suurendada hoone soojapidavust ning sellega vähendada kulusid soojatootmise pealt ning samas vähenevad kulud hoone jahutamise peale suvel.
 
Hoone turuväärtuse tõus:
Uuenduskuuri läbinud hoone on atraktiivsem kinnisvaraturul, mistõttu on selle väärtus kõrgem ning müügikiirus suurem kui teistel samasugustel hoonetel, kus fassaaditööd tegemata.

 
Hoone kaitse ilmastiku eest:
Aeg ja ilm teevad oma töö ning vana fassaad või fassaadikatted vajavad renoveerimist, et hoone ja selle väärtus säiliksid. Ka väikseim remont võib vältida uute kahjustuste tekkimist ning põhjalikumad fassaaditööd tagavad kindla kaitse.
 
Siseruumide temperatuur:
Soojustatud hoones on sisetemperatuuri kõikumine oluliselt väiksem, sest hoone ei jahtu nii kiiresti, kui kütmine on lõppenud või välistemperatuur teeb kiire languse. Samuti on suvekuudel soojustatud hoones jahedam, kuna välispinnale langevast valgusest eralduv soojus peab tungima läbi paksu isolatsioonikihi.
 
Allikas: www.auna.ee
 
 
Findmaster.ee 2015
Sisehooldus, Välishooldus, Eritööd, Sisetööd, Elektritööd, San.tehnilised tööd, Fassaaditööd, Haljastus, kiviteed, Asfalttööd, asfalt, Ohtlike puude langetamine, Kahjurtõrje, sipelgad, prussakate, Elektritarbe optimeerimine, kinnisvara, kinnisvarahaldus, haldus, korteriühistu, äriklient, eraklient Kinnisvara haldus, hooldus ja ehitusfirma. Paindlik ja kliendisõbralik.