Asfalteerimistööd
Sisehooldus   Välishooldus   Eritööd   Sisetööd   Elektritööd   San.tehnilised tööd   Fassaaditööd   Haljastus ja kiviteed   Asfalteerimistööd   Ohtlike puude langetamine   Kahjurtõrje   Elektritarbe optimeerimine  
Tänavaauke on lihtne parandada ASFOTEXI külmalt paigaldatava asfaldiseguga!

Kottides turustatav Asfotex külmalt paigaldatav asfaldisegu võimaldab soodsalt ja püsivalt teeauke parandada. Paigaldamine on lihtne ja ei vaja täiendavaid seadmeid.

ASFOTEX on kõrgekvaliteediline külmalt paigaldatav asfaldisegu, millega on võimalik kiiresti, ilmastikutingimustest sõltumata, parandada asfaltkatte löökaugud. Asfotex asfalt sobib kasutamiseks sõiduteede, parklate, kõnniteede, teede, kaldteede jne. asfaltkatte kui ka betoonkatte kohtremondiks. On hea lahendus erinevate teekatete ühendamiseks – näiteks tänavakaevude ümbrusse, vana asfaldipinna ja paigaldatava betoonist tänavakivi vaheribaks jne.
 
ASFOTEX on vastupidav täitesegu jäävaks paigalduseks – jääb ära ilmastikutingimustest lähtuvalt traditsiooniline ajutise freesasfaldi või emulsiooni baasil külmasfaldi ja hilsema kuumasfaldi kahekordne paigaldus. Asfotex`i paigaldamine on lihtne, kiire ning väikeste tööjõu ja mehhanismide kuluga.

Peale augu täitmist võib tee kohe liiklusele avada. Järelkivinemine võtab ümbes nädala. Segu on sobib kasutamiseks ka miinuskraadides ja jääb painduvaks ja nidusaks kuni – 26 C juures. Säilitab oma adhesiivsed omadused isegi märgades tingimustes.
 
20 kg kottides turustatav külmalt paigaldatavat segu on mugav kasutada nii talveperioodil, kui asfalditehased on suletud, kui ka suvel. Reeglina saab 20 kg kotiga täita ca 0,33 ruutmeetri suuruse ja 5 sentimeetri sügavuse asfaldiaugu. Kui teekatte on sügavam, näiteks 15 cm, siis paigaldada segu 5 cm kihtidena, tihendades järjest iga kihti.1. Enne parandamist. 2. Nakkumise parandamiseks eemalda esmalt august lahtine praht, jää või seisev vesi.
3. Kalla segu otse kotist eelnevalt puhastatud auku.  4. Tasanda pind labida või rehaga ühtlaseks nii, et segu jääks ülejäänud teepinnast veidi kõrgemaks. 5. Suru tasandatud segu labida, plaatvibraatoriga kokku või sõida autorattaga kinni. 6. Peale parandamist

Korduma Kippuvad Küsimused

Millist tehnikat on vajalik Asfotex`i paigaldamisel kasutada?
Asfotex`i paigaldamine ei vaja erivahendeid. Paigaldamiseks on soovitav kasutada kõvakarvalist harja või luuda ja labidat; soovitav on kasutada ka metallreha; ideaalse tihendatud pinna saab kui kasutada plaatvibraatorit.

Kas Asfotex`i võib paigaldada ka miinustemperatuuridega?
Asfotex on lahusti ja diislikütuse baasil külmalt paigaldatav asfaldisegu, ei sisalda vett. Seetõttu sobib suurepäraselt kasutada miinustemperatuuridel.

Kui olen ostnud Asfotex`i ja kohe ei hakka paigaldama või jääb mõni kott üle – kaua materjal säilib?
Kinnises kotis 2 aastat ei ole probleem. Kui olete koti avanud, teipige kotisuu hoolikalt kinni, et lahusti ja diislikütus ei saaks välja auruda.

Kuidas remonditava asfaldiaugu pind enne Asfotex`i paigaldamist ette valmistada?
Soovitav on asfaldiauk eelnevalt kõvakarvalise harja või luuaga lahtisest prahist puhastada, et tekiks parem nake olemasoleva pinnaga. Ei vaja eelnevat kruntimist.

Kas Asfotex`i võib paigaldada ka märjale pinnale?
Jah võib küll – see on seda tüüpi külmasfaldi suur eelis.

Millega tööriistad puhastada?
Tööriistad puhastada koheselt lahustipõhise puhastusvahendiga.

Millal võib parandatud asfaldiaugust jälle üle sõita?
Liikluse võib koheselt avada.


 
 
Findmaster.ee 2015
Sisehooldus, Välishooldus, Eritööd, Sisetööd, Elektritööd, San.tehnilised tööd, Fassaaditööd, Haljastus, kiviteed, Asfalttööd, asfalt, Ohtlike puude langetamine, Kahjurtõrje, sipelgad, prussakate, Elektritarbe optimeerimine, kinnisvara, kinnisvarahaldus, haldus, korteriühistu, äriklient, eraklient Kinnisvara haldus, hooldus ja ehitusfirma. Paindlik ja kliendisõbralik.